INTERIÉROVÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ

DRE

Polská společnost založena v roce 1989 pod názvem "DREwpol". Se vstupem do nového tisíciletí změnila v roce 2001 název společnosti na "DRE". Nová etapa ve vývoji společnosti začíná v roce 2004 výrobou interiérových dveří a zárubní. Za účelem zefektivnění prodejních a výrobních procesů zavádí v období 2007-2010 Integrovaný systém správy SAP. Spouští také CRM, které umožňuje lepší správu potřeb zákazníků a implementujeme evropskou normu EN ISO 9001: 2015 (systémy managementu kvality), která zlepšuje organizaci práce a způsob řízení společnosti. Rostoucí produkce a inovativní technologie nutí společnost v roce 2015 postavit nový výrobní závod v Pasłęku. Právě zde vyrábějí lesklé dveře, extrémně matné a ocelové zárubně. Do 14 let (2018) od zahájení výroby dveří dosáhují výsledku, který definuje rozsah jejich závazků a výrobních schopností - prodávají 750 000 dveřních křídel!


ERKADO

Jako polský výrobce nabízí vnitřní a vnější dveře a širokou škálu dveřního příslušenství. Zaručují atraktivní design a rozumné ceny a neustále dbají na vysokou kvalitu svých výrobků.

RODINA -> LOKÁLNÍ -> GLOBÁLNÍ: Know-how tří generací. Značka Erkado je postavena na základě zkušeností tří generací, moderních technologií a jedinečné atmosféry, která je vepsána do rodinného charakteru společnosti. Díky synergii těchto výhod patří do skupiny lídrů na trhu a dodávají své výrobky náročným zákazníkům v Polsku a 15 zemích po celém světě. První výrobní závod na dřevěné výrobky byl založen v roce 1976 v Chwalowicích. Výroba dřevěných interiérových dveří byla zahájena v roce 1995.


INVADO

INVADO Sp. z o.o. v Dzielnej je jedním z nejpružněji se rozvíjejících výrobců dveří, soklových a ukončovacích lišt z MDF desek a borovicové překližky v Polsku. INVADO je také předním dodavatelem komponentů pro nábytkářský průmysl. Svou pozici na trhu si buduje díky více než dvacetiletým zkušenostem a neustálým investicím do technologií, zaměstnanců a zdokonalování kvality. 

Politika kvality sehrává vedoucí úlohu v činnosti a strategii rozvoje firmy INVADO, což potvrzuje Certifikát ISO 9001:2015. Vysoká úroveň výrobků a služeb je vedle ceny a termínů dodávek, základním cílem firmy, díky němuž se považuje za důvěryhodného partnera. 


PORTA

Jacek Sarnowski, zakladatel firmy PORTA, pochází z rodiny kde je řemeslo tradicí. Otec ho vždy učil, že pokud má něčeho dosáhnout, musí se o to sám přičinit. V roce 1992 založil firmu PORTA. V prvním závodě v Bolševu pracovalo na samém počátku méně než 10 lidí. Dnes je to hlavní sídlo firmy a a oddělení PORTA KMI Poland Východ.

Produkty firmy si začaly čím dál rychleji získávat důvěru a trhu. Technologie výroby byla stále zdokonalována. Poctivost a pracovitost lidí, kteří dohromady tvoří úspěch firmy, je pilířem stabilního rozvoje.  Dnes PORTA znamená 5 výrobních závodů vyrábějících dveře, které si měsíčně vybere na 20 000 majitelů domů a bytů.


MASONITE - největší český výrobce dveří

Počátek výroby dveří v Jihlavě spadá do šedesátých let minulého století. V roce 1957 byl v Jihlavě založen podnik Jihomoravské dřevařské závody, kam se soustředila podstatná část výroby dveří pro bytovou výstavbu v bývalém Československu. Do dalšího vývoje dřevařských závodů významně zasáhla v roce 1994 privatizace podniku, která změnila firmu na akciovou společnost pod názvem Jihlavské dřevařské závody, která se následně v roce 1997 rozdělila na společnosti Kronospan, Kronodoor a Kronomech. V roce 2004 byl Kronodoor začleněn do skupiny Masonite a od roku 2006 má Masonite CZ své sídlo v Jihlavě v Hruškových Dvorech. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Tampě na Floridě v USA.

Dnes, po více než 90 letech, stále navazujeme na myšlenky zakladatele Williama H. Masona a čerpáme z jeho inovativního ducha. Neustále hledáme nové postupy, technologie, materiály a úpravy povrchů. Vždy věnujeme značnou pozornost eleganci, funkčnosti a odolnosti vyráběných dveří. Naše trvalé postavení na trhu, náš inovativní duch a naše vynikající výrobky nám získaly pověst nepřekonatelné společnosti v daném odvětví.

VASCO

Vasco je dynamicky se rozvíjející producent dveří a zárubní. Sortiment je založen na dvacetiletých zkušenostechv oblasti interiérových dveří. Soustavné investice do nových technologií nám umožňují zvyšovat kvalitu a přesnost našich výrobků. 

Inovativní provedení dveří VASCO se opírá o rámovou konstrukci, která posyktuje vysokou odolnost vůči poškození, Jedinečný vzhled, dekor i strukturu, Rámová konstrukce poskytuje lepší stabilitu křídla a je odolná vůči kroucení a ohýbání. Zároveň významně zlepšuje vizuální efekt.

Protože kvalita výrobku je pro nás nejdůležitější, naše motto je:
Slibujeme jen to, co můžeme vyrobit na 100% a následně vyrábíme lépe, než jsme slíbili. 

AKČNÍ KATALOG DVEŘÍ 2024