Afirmax BiClick

VINYLOVÉ PODLAHY S MINERÁLNÍM JÁDREM

Krásná jako dřevo, praktická jako dlažba. Výhody krytin s minerálním jádrem spočívají v jejich stabilitě, odolnosti a trvanlivosti. 

Stabilní plovoucí vinylová podlaha Afirmax BiClick s tuhým minerálním jádrem Ultra HD Mineral Core na bázi uhlíku vhodná do prostorů s vysokou frekvencí pohybu. Díky silným zámkům 2G Välinge, nášlapné vrstvě 0,3 mm a moderním polymerům v nosné desce snese i vysokou zátěž. S podložkou LVT Protector dosáhne v takových prostorech útlum hluku 14 dB a navíc bude ještě komfortnější. Vinylová podlaha Afirmax BiClick je vhodná i pro velké prostory. Řadí se do emisní skupiny A, neobsahuje ftaláty a s nízkým tepelným odporem je tak vhodná i pro podlahové vytápění. Na chodbách nebo v kuchyních je ceněnou vlastností 100% voděodolnost. 

TICHÁ PODLAHA

Pěkná a tichá vinylová podlaha přináší v každodenním použití komfort a klid do každého dne života.

PEVNÉ ZÁMKY 

HD Mineral Core znamená především extrémně pevné zámky, díky kterým má celá podlaha maximální životnost. Navzdory malé tloušťce podlah jsou naše zámky 2x pevnější než u klasických LVT podlah, které jsou k dostání v  obchodech.

PŘÍJEMNÁ NA DOTEK

Povrchová úprava je příjemná na dotek. Matný povrch je dokonalou reprodukcí skutečného dřeva.

STABILITA

HD Mineral Core znamená také vysokou rozměrovou stabilitu podlahy i ve velmi prosluněných místnostech. Nabízí více jak 2x větší rozměrovou stabilitu v porovnání s tradičním LVT.

VODĚODOLNÁ

Nemějte obavy z vody. Naše podlahy jsou 100% voděodolné. Časté mytí nebo rozlívání nápojů už není pro vaši podlahu nebezpečné. Bez obav můžete spojit podlahu v kuchyni se zbytkem obývacího prostoru.

PODLAHOVÉ TOPENÍ

Velmi malý tepelný odpor podlah znamená větší efektivitu pro použití podlahového vytápění. Díky HD Mineral Core je spotřeba energie nižší. Z jedné evropské domácnosti se tak do atmosféry ročně vypustí o 60% uhlíku méně.